Oytun İnşaat olarak 1978 yılında inşaat malzemeleri üretimi ile başlayan ticari hayatımız 1983 yılında konut inşaatı ve taahhüt işleriyle devam etti yarım asrı yakın geçmişimizi geride bırakmış olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Sektörümüzde  kayda geçen engin deneyimimizle gerek dinamik, değişime açık ve tekâmül etmiş kurumsal yapımız, gerek üst seviyede iş ahlâkına sahip erdemli duruşumuz, gerekse de teknik birikimimiz ile bugünden geleceğe emin adımlarla yürümeye devam etmekteyiz.

 

 

Her geçen yıl bir öncekine göre kurumsal yapımızı geliştirmek, ciro ve karlılıklarımızı arttırmak, etik değerlere daha fazla sahip çıkmak ve bunu tüm çalışanlarımızla içselleştirmek, dönemsel yükselişler yerine sürekli lokomotif şirketlerden olmak, mevcut pazarlardaki payımızı arttırırken yeni pazarlar keşfetmek, alışılagelmiş sözleşme modellerinin yerine daha yenilikçi ve yaratıcı modeller, mimari farklılık ve tasarım öncülüğü ile yaşam tarzlarını dikkate alan özgün, ekolojik, sürdürülebilir projeler gerçekleştirmek, Oytun İnşaat farkını ortaya koyarak mühendislik, deneyim ve finansal güç açısından rakiplerimizin çok daha az rekabet edebileceği yüksek zorluk derecesine sahip projeler geliştirmek reel hedeflerimiz arasındadır.

 

 

Başarılı geçmişimiz ile yakaladığımız yükselen grafiğimize paralel olan çalışmalar, hâlihazırda devam eden projelerimiz tüm hızıyla sürmektedir. Oytun İnşaat olarak sektöre katma değer katarak büyümeye devam etme yönündeki gayretlerimiz devam edecektir.

 

 

 

Y.Emre YILDIRIM

Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM