Tatweer Tatil Köyü

SABRATHA - LİBYA

 

Tatweer Turistik Tatil Köyü, Libya’nın uluslararası turizm bölgesi olarak gelişmekte olan, Sabratha şehir merkezi’nin 10 km batısında, Dar Tallil’in yakınında, Tallil Ormanı`nda bulunan sahil yolunun kenarında yer almaktadır. Tatweer Turistik Köyü, 179 suit odalı ve 750 yataklı olup, beyaz Akdeniz kumuyla örtülü sahilleri ile 75.850 m²’lik bir alana yerleşmiştir. Buraya Zawara ve Tripoli havalimanından direk ulaşmak mümkündür. Sabratha arkeolojik kalıntıları ile yerli ve yabancı turistler için çekici tarihi bir bölgedir. Sabratha, III. yüzyıldan kalma amfi tiyatro kalıntıları nedeniyle batı Libya’da UNESCO Dünya Mirası alanı ilan edilen üç (Leptis Magna-Oea-Sabratha) bölgeden birisidir.

 

 

 

 

 

 


Tatweer Tatil Köyü 97 adet 2 katlı binadan oluşmaktadır. Bunlardan 17 adedi kendi özel havuzları ve bahçeleri bulunan 3 odalı dubleks suittir. Kalan 80 tanesi ise oturma odası, mutfak ve 1, 2, 3 odalı ünitelerden oluşmaktadır. Her bina, dalga formunda eğrisel bir şekilde arsaya oturmakta ve huzur dolu göletler ile özenle hazırlanmış peyzajlara bakmaktadır. Projede, toplantı salonları, karşılama binası, restoranlar, açık hava restoran ve kafeler, spa ve fitness merkezi, mağazalar, süs havuzları, yüzme havuzları, deniz suyu arıtma tesisleri, pis su arıtma tesislerini, personel lojmanları, beach club ve plaj aktivite alanları bulunmaktadır.

 

Oytun İnşaat 26.500m2 kapalı inşaat alanına sahip Tatweer Tatil Köyü projesinin tüm kaba inşaat işlerini eksiksiz olarak  işverenimiz olan Taca İnşaata zamanından önce yaparak teslimini gerçekleştirmiştir. 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM