Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, Konya’nın Akören İlçesi, Ağalar Mahallesi’nde inşa edilecek 164 konut     ve ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesini Oytun İnşaat aldı.

 

Yükseklikleri zemin+3 olan projedeki konutların 125’i 2+1, 32’si ise 3+1 planında inşa edilecek.

 

 

 

1983’den bugüne kadar binlerce m2 inşaat gerçekleştirerek binlerce aileyi ev sahibi yapan sektörün öncü kuruluşlarından biri olan, Oytun  İnşaat önemli bir toplu konut projesine daha imzasını atıyor. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, Konya’nın Akören İlçesi, Ağalar Mahallesi’nde yaptırılacak 157 konut     ve ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesini alan Oytun İnşaat,  yaklaşık 400 gün içerisinde projeyi Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığına teslim edecek.

 

 

 

 

 

Modern Mimari Anlayış

 

Cephe tasarımlarında modern mimari anlayış hâkim kılınarak geleneksel konutlarda yer alan mimari cephe elemanları modernize edilerek kullanılan konutlarda zemin kat seviyesinde taş kaplamalar kullanılacak. Projede büyük ve estetik pencereler ile gün ışığından daha etkin yararlanmak amaçlanmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM