Medical Park (Palmali) Ulus Hastanesi 

 

 

 

 

 

Medical Park Hastahaneler grubu için Ulus’ta yaptırılan  154 Yataklı yedi yıldızlı Otel konseptindeki hastahane projesinin mühendislik ve müşavirlik  işleri firmamız tarafından sözleşmenin gerekliliklerini eksiksiz yerine getirerek iş verenimiz olan Palmali Holding’e  teslim edilmiştir.Şu anda Liv Hospital Ulus adıyla hizmet veren hastane 30.000 m2 kapalı alan, 50 klinik, 8 Ameliyathane, Genel Yoğun Bakım , KVC Yoğun Bakım , Çocuk Yoğun Bakım  ve 2 Katater Laboratuvarından oluşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Medical Park (Palmali) Ulus Hastanesi

İSTANBUL / TURKİYE

 

 

Medical Park Hastahaneler grubu için Ulus’ta yaptırılan  154 Yataklı yedi yıldızlı Otel konseptindeki hastahane projesinin mühendislik ve müşavirlik  işleri firmamız tarafından sözleşmenin gerekliliklerini eksiksiz yerine getirerek iş verenimiz olan Palmali Holding’e  teslim edilmiştir. Şu anda Liv Hospital Ulus adıyla hizmet veren hastane 30.000 m2 kapalı alan, 50 klinik, 8 Ameliyathane, Genel Yoğun Bakım , KVC Yoğun Bakım , Çocuk Yoğun Bakım  ve 2 Katater Laboratuvarından oluşmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM