SEÇİLMİŞ PROJELER


35  yıllık tarihi boyunca; Oytun İnşaat ve grup firmaları, günümüze kadar toplamda milyon metre karenin üzerinde  projeyi tamamlayarak teslim etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Aşağıda listelenen projeler, şu anda gerçekleştirdiğimiz yada yakın zaman içerisinde tamamladığımız projelerden seçilmiş olanlardır.Villa ARI / Gaziantep

Kendinize, çevrenize, doğaya yabancılaşmadan yaşama imkânı... Oytun’lu olmak... Binlerce konut ve ofis alanı yaparak, birbirinden değerli projeler üreten Oytun İnşaat, yepyeni bir projeye daha imza atıyor. Şimdi; doğayla iç içe konumu ve bahçe keyfiyle Villa Arı’da huzur dolu bir yaşam sizi bekliyor...

Antalya Kapalı Spor Salonu

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yaptırılan Türkiye’nin en büyük salonlarından birisi olarak nitelendirilen 10 Bin Kişilik Kapalı Spor Salonu, Oytun İnşaat imzasıyla tam zamanında bitirilerek teslim edildi.

Gaziantep Şehir Hastanesi - İl Sağlık Müdürlüğü Binası

Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü Projesi nde yeni İl Sağlık Müdürlüğü binası Oytun İnşaat tarafından yapıldı.Türkiye nin güneydoğusunun en büyük ve Türkiye’nin 4. En Büyük sağlık kampusu olma özelliğine sahip 579,998 m² kapalı alanı bulunan Gaziantep Entegre Sağlık Kampusu Projesi nin önemli ayaklarından olan İl Sağlık Müdürlüğü Binası Projesi ni Oytun İnşaat gerçekleştiriyor.

AFAD Lojistik Depo / ANTALYA

AFAD afet yönetiminde yepyeni bir dönem başlatıyor. Teknolojinin tüm imkanlarının kullanılacağı bu yeni dönemde yardımların en kısa sürede afet bölgelerine ulaştırılması hedefleniyor.. Kontorollüğü ve ihalesi Toki tarafından yapılan lojistik depoların Antalya bölgesindeki kısmını  inşa eden Oytun İnşaat, projeyi taahhüt edilen zamandan önce  ve eksiksiz olarak teslim ederek ülkemizde sayılı bulunan böyle bir merkezi Antalya ilimize kazandırmanın haklı gururunu yaşamıştır.  

TOKİ Konya İli 164 Adet Konut ve Ticaret Merkezi Yapım İşi

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından, Konya’nın Akören İlçesi, Ağalar Mahallesi’nde inşa edilecek 164 konut ve ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesini Oytun İnşaat aldı.

TOKİ Balıkesir İli 122 Adet Konut ve Cami Yapım İşi

120 Adet Konut, 1 adet Cami / Balıkesir

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) Balıkesir İli Balya İlçesi 122 adet konut, cami ve ticaret merkezi inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı Yapım İşi Uhdemizde Kalmış Olup Başarıyla Teslim Edilmiştir.

Park Terra / Gaziantep

100 adet villanın yer aldığı proje, konsept itibariyle modern mimarisinin yanında sakin bir köy yaşamını da hissettiren türden… Park Terra’da villa konforunun yanında yürüyüş alanları, açık yüzme havuzu,aqua park, sağlık ve spor alanları, çocuk oyun alanları, basketbol sahası, tenis kortu açık hava sineması gibi birbirinden değişik aktivite imkânları müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Park Tema / Gaziantep

Kendini ayrıcalıklı hissedenler için yaratılmış her biri 590 m2 toplam 8 villadan oluşan elit bir dünya. Park Tema. 7 odalı ve 2 salonlu bu muhteşem villalarda dört araçlık kapalı otoparktan, akıllı ev sistemine kadar birçok imkân mevcut.

Park Riva / Gaziantep

Alışılmış standartlara meydan okuyan yepyeni bir proje Park Riva

Modern çizgisi, farklı plan alternatifleri ve zengin sosyal olanaklarıyla 2 blokta toplam130 özel konuttan oluşan Park Riva Özenle seçilen kaliteli malzemelerle dizayn edilen, işlevselliğin ve fonksiyonelliğin göz önünde bulundurulduğu daireler, içerisinde yaşamaktan mutluluk duyulacak mekanlar sunuyor

Park Evo / Gaziantep

Park Evo, daha ilk bakışta sizi farklı bir hayata çağıran mimarisiyle konfor ve estetiği yeniden yorumluyor.

Sıradışı çizgisi ve zengin sosyal olanaklarıyla, Park Evo, ilk etabında hayatı daha iyi yaşamak isteyenler için 2 blokta 75 daire olarak tasarlandı

Park Era / Gaziantep

Şölen Çikolata Fabrika / Gaziantep

Türkiye’nin en çok çikolata ihraç eden firması olan Şölen Çikolatanın 170 milyon Lira yatırımla 4. Organize sanayi bölgesinde 100 bin metrekare kapalı alanda inşa ettirdiği fabrika, Oytun inşaat tarafından yapıldı.

Park Teras / Gaziantep

Karataş Akkent’te 2014 sonunda sahipleriyle buluşan toplam 30.850 m2 inşaat alanına sahip 180 konut ve 42 dükkandan oluşan Park Teras Projesi Oytun İnşaat tarafından yapılarak zamanından önce daire sahiplerine teslim edilmiştir.

Park Sembol / Gaziantep

Modern çizgisi, farklı plan alternatifleri ve zengin sosyal olanaklarıyla 3 blokta toplam160 özel konuttan oluşan Park Sembol . Özenle seçilen kaliteli malzemelerle dizayn edilen, işlevselliğin ve fonksiyonelliğin göz önünde bulundurulduğu daireler, içerisinde yaşamaktan mutluluk duyulacak mekanlar sunuyor. Pratik bir ev yaşamı planlanarak tasarlanan daireler. 100 ile 155 metrekare arasında değişen büyüklüklerde.

Park Vista / Gaziantep

Hatay Havaalanı

Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğü Tarafından ihale edilen Hatay Havalimanı apron genişletilmesi ile şerit sahalarının standart hale getirilmesi işi 25 Kasım 2012 tarihinde Oytun İnşaat tarafından bitirilerek Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Genel Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

Matbaacılar Sanayi Sitesi/Gaziantep

Türkiye’nin 5. Matbaacılar Sitesi olma özelliğini taşıyan Gaziantep Matbaacılar Sanayi Sitesi 2012 yılı ocak ayında yapımına başlandı. Matbaacılar Sanayi Sitesi; toplam 70.000 metre karelik alan üzerine inşa edildi. 220 adet işyeri bulunan sitede her işyeri 3 katlı olup, matbaacılık sektörünün tüm gereksinimleri dikkate alınarak tasarlandı. Oytun İnşaatın her projesinde olduğu gibi matbaacılar sanayi sitesi yapımında da en son inşaat teknolojilerinden faydalanıldı.

Park Zirve / Gaziantep

Karataş Akkent’te 2012 sonunda sahipleriyle buluşan toplam 34.250 m2 inşaat alanına sahip 194 konut ve 42 dükkandan oluşan Park Zirve Projesi Oytun İnşaat tarafından yapılarak zamanından önce daire sahiplerine teslim edilmiştir.

Nep Üniversitesi / Türkmenistan

160 milyon dolara inşa edilen üniversite 280.000 m² arazi üzerinde 126.116,05 m² kapalı alan bulunmaktadır. Üniversite 850 kişilik öğrenci yurdu, spor salonları, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, kütüphaneleri ile 3 bin üniversite öğrencisine eğitim verecektir. Projenin tüm çelik konstrüksiyon işleri Oytun İnşaat tarafından yapılarak eksiksiz ve zamanında teslim edilmiştir.

Park Elit / Gaziantep

Gaziantep İbrahimli Bölgesinde 2009 yılı sonunda sahipleriyle buluşan toplam 29.800M2de 120 konuttan oluşan Park Elit Sitesi. Oytun İnşaat tarafından eksiksiz olarak yapılarak daire sahiplerine zamnında teslim edilmiştir.

Park Evler / Gaziantep

Gaziantep İbrahimli Bölgesinde 2007 yılı başında sahipleriyle buluşan toplam 9.200 m2 inşaat alanına sahip 24 konut ve 6 dükkandan oluşan Park Evler Sitesi Oytun İnşaat tarafından yapılarak zamanından önce daire sahiplerine teslim edilmiştir.

Selanik Sitesi / Gaziantep

Gaziantep İbrahimli Bölgesinde 2006 yılı sonunda sahipleriyle buluşan toplam 9.800M2de 45 konuttan oluşan Selanik Sitesi. Oytun İnşaat tarafından eksiksiz olarak yapılarak daire sahiplerine teslim edilmiştir.

Mustafa Yıldırım Apt. / Gaziantep

Gaziantep İbrahimli Bölgesinde 1997 yılı sonunda sahipleriyle buluşan toplam 15 konut ve 3 dükkandan oluşan Mustafa Yıldırım Apartmanı bugün Gaziantep’in en değerli bölgesi olan İbrahimli Bölgesinin ilk projelerinden birisidir. Oytun İnşaat tarafından eksiksiz olarak yapılarak zamanından önce daire sahiplerine teslim edilmiştir.

Ataköy Sitesi / Gaziantep

Gaziantep İbrahimli Bölgesinde 1997 yılı sonunda sahipleriyle buluşan toplam adet 60 konuttan oluşan Ataköy Sitesi bugün Gaziantep’in en değerli bölgesi olan İbrahimli Bölgesinin ilk projelerinden birisidir. Oytun İnşaat tarafından eksiksiz olarak yapılarak zamanından önce daire sahiplerine teslim edilmiştir.

75. Yıl Sitesi / Gaziantep

Gaziantep İbrahimli Bölgesinde 1994 yılı sonunda sahipleriyle buluşan toplam 18.800M2de 90 konut ve11 dükkandan oluşan 75 YIL SİTESİ bugün Gaziantep’in en değerli bölgesi olan İbrahimli Bölgesinin ilk projelerinden birisidir. Oytun İnşaat tarafından eksiksiz olarak yapılarak zamanından önce daire sahiplerine teslim edilmiştir

Italian City 2 - Erbil/K.Irak

Kuzey Irak Erbilde yapılan Italian City 2 projesi kapsamında toplam 960 adet dairenin İnşaat Öncesi, İnşaat Aşaması ve İnşaat Sonrası Danışmanlık Hizmetleri Alımı İşi kapsamında Multi-Disiplin Temel ve Detay Tasarım Mühendislik Hizmetleri, İnşaat Yönetimi, Danışmanlık Hizmetleri ve Yapım Aşaması Kontrollük Hizmetleri Oytun İnşaat A.Ş. tarafından sağlanmıştır.

512 Adet Afet Konutu / Düzce

Düzce ilinde 1999 Marmara Depremi’nin ardından, Bayındırlık ve İskan Bakanlığı ve İller  Bankası Genel  Müdürlüğü  tarafından yaptırılan  512 Adet Kalıcı Afet Konutu İnşaatı İşini Oytun İnşaat olarak çok hızlı bir şekilde ve eksiksiz olarak yaparak depremzedelerimize teslim edilmiştir.

Medeniyet Merkezi / Türkmenistan

Yaklaşık 95 bin metrekare alan üzerine konumlanan Türkmenistan Medeniyet Kompleksi; kütüphane, konser salonu ve müzeden oluşmaktadır. Kubbeli tasarımı ile dikkat çeken kompleks Türkmenistan Kültür Bakanlığı bünyesinde hizmet vermektedir. Projenin tüm çelik konstrüksiyon işleri Oytun İnşaat tarafından yapılarak eksiksiz ve zamanında teslim edilmiştir.

Kırşehir Küçük Sanayi Sitesi

Sınırlı Sorumlu Çiçekdağı Güven Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Tarafından İhale Edilen Çiçekdağı Küçük Sanayi Sitesi İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İnşaatı Yapım İşi Uhdemizde Kalmış Olup eksiksiz ve zamanında Çiçekdağı Güven Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifine Teslim Edilerek esnafımızın kullanıma açılmıştır.

Aselsan Elektronik / Ankara

ASELSAN Akyurt Tesisleri 54.500 m2si kapalı alan olmak üzere toplam 231.000 m2lik alan üzerine kurulmuştur. Mikroelektronik Güdüm ve Elektro-Optik Sektör Başkanlığı, Aselsan Akyurt tesislerinde bulunmaktadır.Oytun İnşaat olarak  Akyurt Tesislerinin 200.000 m2lik alanda saha düzenleme işi yapılmıştır.

Kırşehir Çiçekdağı İlköğretim Okulu

Kırşehir İl Özel İdaresi Tarafından İhale Edilen 24 Derslikli Kırşehir Çiçekdağı Acı Köyü İlköğretim Okulu İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi Uhdemizde Kalmış Olup Oytun İnşaat olarak Kırşehir Çiçekdağı Acı Köyü İlköğretim Okulu inşaatını eksiksiz ve zamanında tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın hizmetine sunulmuştur.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Kreş Binası / Ankara

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü Tarafından İhale Edilen Ankara Şeker Fabrikası - Kreş Binası İnşaatı  İşi Uhdemizde Kalmış Olup Oytun İnşaat olarak Kreş Binası inşaatını eksiksiz ve zamanında tamamlayarak Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü ’nün hizmetine sunulmuştur.

Özel İdare Lojmanı - Kırşehir

Kırşehir İl Özel İdaresi Tarafından İhale Edilen 24 adet Özel İdare Lojman inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı Yapım İşi Uhdemizde Kalmış Olup eksiksiz ve zamanında Kırşehir İl Özel İdaresine Teslim Edilerek kullanıma açılmıştır.

Şeker Fabrikası Misafirhanesi / Ankara

Ankara Şeker İş Sendikası Tarafından İhale Edilen Ankara Şeker Fabrikası Misafirhanesi İnşaatı İşi Uhdemizde Kalmış Olup Oytun İnşaat olarak Şeker Fabrikası Misafirhanesi inşaatını eksiksiz ve zamanında tamamlayarak Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş Genel Müdürlüğü ’nün hizmetine sunulmuştur.

Kapullu Afet Konutları / Karabük

Karabük merkeze bağlı Kayabaşı ve Yeni mahallede 2011 yılında meydana gelen heyelandan dolayı zarar gören 24 aile için Kapullu bölgesinde yapılan Afet konutları Oytun İnşaat Tarafından yapılmıştır.

Tunçbilek Termik Santral / Kütahya

TUNÇBİLEK TERMİK SANTRALİ ÇELİK KONSTRÜKSİYON ATÖLYE BİNALARI VE BETONARME İDARİ BİNA İNŞAATI VE ÇEVRE DÜZENLEME İŞİ

Yeni Konak Yurt Binası / Sinop

Yenikonak Yatılı Bölge Ortaokulu 300 Kişilik Öğrenci Pansiyonu İnşaatı Yapım İşi SİNOP / AYANCIK

Boğazevci İlköğretim Okulu / Kırşehir

Kırşehir İl Özel İdaresi Tarafından İhale Edilen 24 Derslikli Boğazevci İlköğretim Okulu İnşaatı İşi Uhdemizde Kalmış Olup Oytun İnşaat olarak İlköğretim Okulu inşaatını eksiksiz ve zamanında tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın hizmetine sunulmuştur.

Balışeyh Hükümet Konağı / Kırıkkale

Kırıkkale İl Özel İdaresi Tarafından İhale Edilen Kırıkkale BALIŞEYH Hükümet Konağı Yapım İşi Uhdemizde Kalmış Olup Başarıyla Teslim Edilmiştir.

7 Aralık Üniversitesi Su Deposu ve Çevre Düzenleme İşi / Kilis

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Yapı İşleri Müdürlüğü Tarafından İhale Edilen Su Deposu ve Çevre Düzenleme İnşaatı İşi Uhdemizde Kalmış Olup Oytun İnşaat olarak Su Deposu ve Çevre Düzenleme İnşaatı eksiksiz ve zamanında tamamlayarak Kilis 7 Aralık Üniversitesi’nin hizmetine sunulmuştur.

Gezende Sosyal Tesisi / Mersin

Mersin İl Özel İdaresi Tarafından İhale Edilen Gezende Sosyal Tesisi inşaatı ile altyapı ve çevre düzenlemesi inşaatı Yapım İşi Uhdemizde Kalmış Olup eksiksiz ve zamanında Teslim Edilerek Hizmete açılmıştır.

Hüsnü M. Özyeğin İlkokulu

Hüsnü M. Özyeğin Vakfı ve Milli Eğitim Bakanlığının ortaklaşa yürüttüğü ihtiyaç analizleri ile, Kırşehir’e ilköğretim okullu yapılması kararlaştırılmıştır. Oytun İnşaat olarak Hüsnü M. Özyeğin ilköğretim okulunun inşaatını eksiksiz ve zamanında tamamlayarak Milli Eğitim Bakanlığı’nın hizmetine sunulmuştur.

Copyright © 2019 Oytun İnşaat. Tüm hakları saklıdır.KVKK | Gizlilik İlkeleri | Kullanım Koşulları | Site Haritası | İLETİŞİM